Sousedé
(1/7)
1
Rezervace
2 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Bez provize.
ID nemovitosti:A5217BC044-1
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:20 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostor k podnikání o přibližné užitné ploše 20,44 m2, nacházející se ve 2. patře živnostenského domu v Hodoníně. Dům leží v centru města s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů, zastávky MHD i s možností parkování.K dispozici je sociální zařízení a kuchyňka. Vytápění má samostatné měřiče.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.Nájemné bylo stanoveno na 2 500,- Kč měsíčně včetně záloh na energie.Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
A5217BC044-1
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Kramářová
Michaela Kramářová
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé