Sousedé
(1/6)
DSC01435
5 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:5393BC001
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:15 m2
Datum aktualizace:10. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory k podnikání o přibližné užitné ploše 15 m2 nacházející se v druhém podlaží ze tří v Hodoníně na Národní třídě.Po rekonstrukci.Dům se nachází v centru města s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů.Nabízené prostory jsou vybavené pracovním stolem, skříňkami, trezorem, sprchovým koutem, klimatizací.Tyto prostory lze využít např. jako kancelář, nehtový salon atd. Je zde možnost připojení k internetu - volná wifi, popřípadě lez vyřešit vlastní připojení po dohodě. K dispozici je sociální zařízení.Cena za nájem je stanovena 5.500,- Kč včetně služeb.Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento prostor k podnikání vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
5393BC001
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
15m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Pavel Antoš
Bc. Pavel Antoš
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé