Sousedé
(1/18)
kancelář
160 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH
ID nemovitosti:56882
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:28. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

POSLEDNÍ VOLNÉ KANCELÁŘSKÉ PROSTORY K PRONÁJMU.Kompletně zrekonstruovaný objekt v obchodní zóně ve Vrchlabí. Nájemní prostory jsou umístěny ve dvou podlažích se samostatným vchodem a jsou rozděleny na čtyři oddělené jednotky.Podlahová plocha každé jednotky je cca 50 m2 a všechny mají samostatné měřiče energií, vlastní sociální zařízení (sprchu, umyvadlo, WC), domovní telefon, připojení k internetu a přípojku satelitu. Prostory jsou již také částečně nově zařízeny kuchyňskou linkou, sedačkou, stoly, židlemi atd.Celá budova je kompletně zrekonstruovaná, zateplená, včetně nových rozvodů topení, odpadů, internetu a elektřiny. Pro své budoucí nájemce poskytuje toto místo množství benefitů:- Soukromé parkování pro cca 10 vozidel.- Strategicky zajímavé místo ve Vrchlabí.- Dobrá dostupnost z hlavní komunikace.- Alternativa zkombinovat bydlení s podnikáním. - Nové a čisté prostory.- Reprezentativní vzhled.Tyto prostory jsou z hlediska nového internetového rozvodu v budově vhodné především pro firmy z oboru IT služeb, právního poradenství, ekonomického poradenství, start-upy aj. Nabízí variabilní využití (kanceláře, sklady, malé dílny, školící místnosti, ateliéry, atd.).Prostory jsou připravené k nastěhování.Nájemné dle dohody: 160 Kč za m2/měsíc + DPH + zálohy na energie.Nájemce při podpisu smlouvy skládá majiteli kauci a realitní kanceláři zaplatí 1 měsíční nájem jako provizi. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem s přijatelnou výši nájemného. Pokud Vás tato zajímavá nabídka oslovila, tak mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
56882
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
50m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubor Karásek
Lubor Karásek
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé