Sousedé
(1/7)
Budova kanceláří
3 200 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:55437
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Plocha pozemku:16 m2
Datum aktualizace:19. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem kanceláří v centru města Vrchlabí na Evropském náměstí hned vedle hotelu Gendorf. V objektu se nachází několik kanceláří o velikosti cca 16 m2, jenž jsou vhodné k podnikatelské činnosti, či jako sídlo společnosti. Možnost pronájmu jedné i více kanceláří najednou. K dispozici je společná kuchyňka a sociální zázemí. V pasáži v současné době sídlí několik obchodů se zbožím a službami - Vodafone, Kooperativa, Fortuna, cestovní kancelář, obchod s obuví atd. V prvním a druhém patře komplexu je několik dalších kanceláří a služeb.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
55437
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lukáš Gašpar
Ing. Lukáš Gašpar
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé