Sousedé
(1/9)
1
11 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:53891
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:73 m2
Datum aktualizace:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte atraktivní a reprezentativní kanceláře s vlastním sociálním zázemím v centru Hradce Králové? Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem tří klimatizovaných kanceláří v centru Hradce Králové v Šafaříkově ulici v 5.NP o celkové ploše: 73,8 m2.Jedná se o tři samostatné kanceláře a zázemí - kuchyňka, koupelna, WC. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
53891
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
73m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krejcarová
Jana Krejcarová
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář HRADEC KRÁLOVÉ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé