Sousedé
(1/10)
1 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: informace o ceně v RK, + elektřina, +kauce
ID nemovitosti:ZHko9535
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:650 m2
Datum aktualizace:16. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem části patra kancelářských prostor 650 m2, Olomouc ulice Kosmonautů. Prostory se nachází v 6. patře, v budově jsou k dispozici 3 výtahy, z toho 2 osobní a jeden nákladní. Patro je samostatně uzamykatelné. V prostorách je k dispozici i vybavená kuchyňka, sociální zázemí se sprchou a 2x WC páni i dámy. Dle přání nájemníka je možné vybudovat nové příčky, tzn. přizpůsobit dispozice kanceláří. Volné dle dohody.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Typ konstrukce
Panelová
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
ZHko9535
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
650m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Žaneta Hanelová
Žaneta Hanelová
Zobrazit
kontakt
DACHI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé