Sousedé
(1/3)
Dostupné kanceláře v Hradci Králové
nebyla stanovena
ID nemovitosti:hk_zvu_kancelarjh
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:18 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu dostupné kancelářské prostory různých velikostí od 18 m2 v areálu ZVU a.s. na Pražské třídě v Hradci Králové. Kanceláře jsou vymalované s nově položeným kobercem. Bezproblémové parkování.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
hk_zvu_kancelarjh
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pronájem PSN
Pronájem PSN
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé