Sousedé
(1/4)
Kancelář
4 060 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Neplatíte provizi. Plus služby 130,- Kč/m2/měsíc
ID nemovitosti:LTV14
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:14 m2
Datum vložení:28. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi, pronajímá přímý majitel. Přinášíme Vám možnost pronájmu kancelářských prostor o celkové výměře 14 m2 v administrativní budově s recepcí ve vyhledávaných pražských Vršovicích. Prostor je situovaný ve 2. NP s výtahem. Možnost pronájmu parkovacího stání u budovy. Nedaleko se nachází tramvajová zastávka Kubánské náměstí či metro A – Strašnická. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, zejména řadu restaurací a obchodů.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMetroMHDSilniceDálnice
Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Typ konstrukce
Skeletová
ID nemovitosti
LTV14
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
14m2
Užitná plocha
14m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Oddělení pronájmu
Oddělení pronájmu
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé