Sousedé
(1/6)
Kancelářské prostory
50 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Pronajímá přímý majitel, neplatíte provizi!
ID nemovitosti:KOD210
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:210 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Neplaťte provizi! Přinášíme Vám možnost pronájmu jedinečných kancelářských prostor o celkové ploše 210 m2 ve vyhledávaných pražských Vršovicích. Prostory jsou příjemně světlé, nacházejí se v 6. NP krásného domu. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně nejrůznějších kaváren a restaurací. Výborná dopravní dostupnost je ve Vršovicích samozřejmostí. Kousek od domu leží autobusová zastávka Slovinská a za pouhých 6 minut klidnou chůzí se dostanete na tramvajovou zastávku Ruská.
Cena měsíčního nájmu činí 50 000 Kč + služby 15 000 Kč. Neplatíte provizi, neboť jsme přímým majitelem!

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMetroMHDSilniceDálnice
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
KOD210
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
210m2
Užitná plocha
210m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Oddělení pronájmu
Oddělení pronájmu
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé