Sousedé
(1/9)
Kanceláře v centru Hradce Králové
nebyla stanovena
ID nemovitosti:HK_nerudovajh
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:2.500 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Administrativní budova s celkovou plochou kanceláří k pronájmu činí až 2 500 m2. K dispozici 17 parkovacích stání. V přízemí se nachází dva obchodní prostory a restaurace. Přístup na jednotlivá podlaží je zajištěn dvěma osobními výtahy a centrálním schodištěm.

KOLIK M2 POTŘEBUJETE? MY VÁM JE NAJDEME!

Kanceláře se nachází v komerční zástavbě v centru Hradce Králové u Sukových sadů.
Nedaleko objektu jsou zastávky MHD, vlakové, autobusové nádraží a veřejná parkoviště včetně možnosti parkování v obchodním centru AUPARK.
Nemovitost je také dobře dostupná automobilem, a to díky napojení na městský okruh a Pražskou třídu vedoucí k dálnici D11 směrem na Prahu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
HK_nerudovajh
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
2500m2
Užitná plocha
2500m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pronájem PSN
Pronájem PSN
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé