Sousedé
(1/16)
Kanceláře s možností parkování v centru Hradce Králové
nebyla stanovena
ID nemovitosti:HK_avion20
Užitná plocha:20 m2
Datum vložení:24. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kancelářských prostor od 20 m2 až po celek v rámci patra 120 m2 v centru Hradce Králové na Gočárově třídě. AVION, který prošel před několika lety rekonstrukcí nabízí kvalitní a moderní klimatizované prostředí s výtahem.

Možnost pronajmutí parkovacích míst ve dvoře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
HK_avion20
Obytná plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Nadzem. podlaží
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Josef Horák (Pardubice pronájem)
Josef Horák (Pardubice pronájem)
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé