Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
DSC_1088.JPG
19 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:106883
Celková plocha:142 m2
Užitná plocha:142 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám pronájem komerčních prostor, které se nachází v blízkosti centra města Miroslav /okr.Znojmo/. Prostory se nachází v prvním patře, jsou nově připravené pro Vaše podnikání. Dvě hlavní místnosti o rozměrech 61 m2 a 75m2. Tyto prostory lze přizpůsobit potřebám klienta. Dále jsou zde dvě menší kanceláře, tři sprchové kouty a tři WC. Prostory lze využít pro sídlo firmy/kanceláře/, obchodní nebo sportovní. Parkování přímo před budovou. V Miroslavi je veškerá občanská vybavenost a proto je tato lokalita vhodná k podnikání / školka, základní školka, hřiště, koupaliště, lékaři, pošta atd./ Platí zde IDS JMK s výbornou dostupností do Brna i do Znojma. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
106883
Celková plocha
142m2
Užitná plocha
142m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Šimánková Marie
Šimánková Marie
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde