Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
Pohled
8 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:6360
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:55 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří v centru Ostravy. Nabízíme vám k pronájmu kanceláře v centru Ostravy na jedné z nejprestižnějších adres ve městě. Kanceláře se nachází ve druhém podlaží cihlového domu bez výtahu, mají samostatný uzamykatelný vchod. Jedná se o dvě prostorné moderní kanceláře o výměrách 25 m2 a 30 m2 v historickém centru města. K dispozici je sociální zázemí -kuchyňka, toaleta. Po dohodě je možno využít také zasedací místnost. V případě potřeby se dá nabídka rozšířit o třetí sousední kancelář o výměře 30 m2.Nájem ve výši 8.000,- Kč měsíčně včetně služeb a energií (voda, elektřina, teplo).Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů.Provize RK ve výši 8.000,- Kč.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
6360
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
55m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Call Centrum 242
Call Centrum 242
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde