Sousedé
(1/14)
11 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:14951
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:65 m2
Datum aktualizace:9. září 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,

v zastoupení majitele budovy nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v širším centru Pardubic, v ulici Štrossova. Kancelářské prostory o velikosti 65m2 m2 se nachází v patře budovy.Specifikace prostor:
- prázdné místnosti ( možnost i s vybavením)
- společná kuchyňka a toalety na patře


Umístění administrativní budovy je přímo na frekventované křižovatce v širším centru Pardubic. Vzdálenost do centra je 11 min. pěšky. V okolí a v pěší vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, restaurace, služby atp.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi zorganizujeme osobní prohlídku na místě.

Realitní makléř
Martin Socha

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14951
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
65m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Socha
Martin Socha
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé