Sousedé
(1/8)
2 193 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na služby a energie ve výši 1.665,- Kč/měsíc
ID nemovitosti:351290
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:18 m2
Plocha pozemku:18 m2
Datum aktualizace:28. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláře v lukrativní administrativní budově na Slezském Předměstí, ul. Bratří Štefanů v Hradci Králové. Celá budova, kanceláře i sociální zázemí, je po kompletní a nákladné rekonstrukci, k dispozici výtah. K pronájmu nabízíme kancelář ve 4. NP č. 405 o výměře 18 m2. Nájemné včetně klimatizace je ve výši 2.193,- Kč/měsíc + zálohy na služby. Tj. energie, vytápění, vodné a stočné a ostatní služby činí 3.206,- Kč. Celkem k úhradě 5.399,- Kč /měsíc. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Doprava MHD je v bezprostřední blízkosti, parkovat lze i před budovou. V případě zájmu o jisté parkovací místo je cena 100,- Kč /měsíc. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Poplatek za zprostředkování RK je 1 měsíční nájemné + DPH. Doporučujeme nezávaznou prohlídku nemovitosti. Volné, s možností okamžitého užívání.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
351290
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
18m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé