Sousedé
(1/13)
14 812 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby
ID nemovitosti:342756
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:106 m2
Plocha pozemku:106 m2
Datum aktualizace:14. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte prostory ke kancelářské činnosti v zavedeném místě centra města za přijatelnou cenu? Stačí zavolat, určitě se domluvíme.

Předmětem nabídky je podnájem samostatně uzamykatelné kancelářské jednotky v obci Hradec Králové, části obce Pražské Předměstí.

Prostory jsou situovány do 2. nadzemního podlaží cihlové budovy, a jejich celková podlahová plocha činí 105,82 m2.

Prostory sestávají z chodby, čtyř samostatně přístupných kanceláří, technické místnosti, a sociálního zázemí s klosetem a umyvadlem.

Jednotlivé kanceláře jsou vybaveny klimatizačními jednotkami, zářivkovým osvětlením, rozvody datových sítí, zásuvkovými lištami, žaluziemi a zabezpečovacím zařízením.

Nabízejí se jako nezařízené.

Ihned k dispozici.

Cena: podnájemné ve výši 14 812,- Kč měsíčně + zálohy na služby ve výši 4 000,- Kč měsíčně, jistota ve výši 29 624,- Kč, odměna zprostředkovatele ve výši 14 800,- Kč.

Možnost dlouhodobého užívání, zpoplatněné parkování na přilehlém parkovišti či v OC Aupark.

Prostory si lze podnajmout pouze jako celek.

Více informací u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
342756
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
106m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Slavomír Roll
Slavomír Roll
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé