Sousedé
(1/9)
pohled na dům
13 900 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:4363
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:125 m2
Užitná plocha:125 m2
Datum aktualizace:19. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máte možnost pronajmout si reprezentační prostory pro Vaši firmu v rušné ulici v centru Plzně. Prostory se nacházejí v prvním patře historického domu bez výtahu, který je velmi dobře udržovaný. Při vstupu z uzavřené chodby je po levé straně recepce, pak následují vstupy do kanceláří. Tři mají velikost 20m2zasedací místnost 26m2. Tři kanceláře mají okna s výhledem do Prešovské ulice, zasedací místnost je bez oken. Kanceláře jsou průchozí, tři mají vchody z chodby. K pronájmu náleží kuchyňka se zázemím a dvě WC. Pronájemce má možnost pronajmout si až 3 parkovací místa ve dvoře domu. Nájem činí 13.900,-Kč.Provize RK jeden měsíční nájem plus DPH. Vážnému zájemci přepošleme půdorysy nabízených prostor.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
4363
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
125m2
Užitná plocha
125m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Živčák
Petr Živčák
Zobrazit
kontakt
MIX Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé