Sousedé
(1/12)
19 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:359251
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum vložení:20. února 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v Teplicích - Novosedlicích. Celková pronajímaná plocha činní 130m2. Nachází se v prvním patře areálu firmy Bess. Areál má vynikající dopravní dostupnost a na privátní parkovací ploše uvnitř objektu bude mít nájemce vyhrazena dvě parkovací místa. Celá nemovitost je napojena na elektronický bezpečnostní systém. Vstupní brána je na dálkové ovládání. Objekt má plně instalované datové rozvody a přípravu na připojení datové antény. Kanceláře tvoří oddělený celek od ostatních prostor areálu a budou mít samostatný vchod se zádveřím.
V prostorách jsou sociální zařízení a kuchyňka. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
359251
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
130m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Bc. Stanislav Malík
Bc. Stanislav Malík
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé