Sousedé
(1/11)
kancelář 1, pohled do kanceláře 2
4 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + el.energie + náklady na vytápění
ID nemovitosti:329041
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:33 m2
Datum aktualizace:29. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 33,7 m2 v Plzni na Rokycanské v 3.NP činžovního domu. Jedná se o dvě propojené kanceláře o výměře 18 m2 a 15,7 m2. Okno z větší kanceláře je orientováno na Rokycanskou a z druhé kanceláře do vnitrobloku, kde je možnost parkování. Sociální zařízení je společné pro ostatní kanceláře na patře, cena za spotřebu vody je zohledněna v nájmu, el. energie bude řešena přepisem na nájemce, vytápění je účtováno podle plochy kanceláří. K dispozici je internet prostřednictvím UPC (Vodafon).
Kanceláře jsou k dispozici dle dohody. Náklady - nájemné 4.800 Kč, provize RK nájemné + DPH ( 5.808 Kč), el. energie na vlastní smlouvu, vyúčtování topení.
Kanceláře jsou dostupné MHD, autem s dobrou dostupností dálnice D5 směr Praha.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
329041
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
33m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Lucie Doubravová
Bc. Lucie Doubravová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX InterCora

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé