Sousedé
(1/13)
52 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:353965
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:265 m2
Užitná plocha:146 m2
Plocha pozemku:265 m2
Datum aktualizace:28. března 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie181 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivní pronájem reprezentativních kancelářských prostor s terasou v širším centru Pardubic, ulice Luční, 3. nadzemní podlaží.
Nemovitost cca 10 let po ukončení výstavby, kancelářské prostory, školící místnosti, IT technická podpora, apod.
Současné architektonické řešení vytváří ideální prostor a podmínky pro náročné a dynamické nájemce, zde je možnost příčkami stávající řešení změnit.
Dvě parkovací místa před domem jsou pronajatá od města Pardubice, jedno parkovací místo je na vlastním pozemku, rozdělení parkovacích míst po dohodě s dalšími nájemníky. Další parkování možné na veřejném parkovišti přes ulici.
V objektu je samostatná uzamykatelná kolárna.
Vzhledem k lokalitě a přístupnosti z výpadovky se nemovitost jeví jako jedinečná v rámci dostupnosti, jak pro klienty, tak pro samotné zaměstnance.
Výhodou jsou nízké náklady na vytápění. V rámci marketingu je možné umístit na budovu reklamní, informační banner o činnosti společnosti .
Makléř doporučuje. Cena pronájmu + DPH, bezpečnostní kauce 1 nájem.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
353965
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
265m2
Užitná plocha
146m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jaroslav Rejman
Jaroslav Rejman
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé