Sousedé
(1/6)
167 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby a energie
ID nemovitosti:321361
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:60 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

? Využijte cenově příznivý pronájem kanceláří v administrativní budově v centru Hradce Králové. Celková plocha v 6 podlažích je 3520 m2. Vhodné využití může být pro centrálu firmy, callcentrum, úřad, školicí centrum nebo běžné kancelářské účely.
? K dispozici jsou kancelářské prostory od plochy 25 m2, přes 50 až 100m2 a lze pronajmout jednotlivá patra (cca po 470 m2) nebo celou budovu. Prostory jsou členěny jako menší kanceláře, zasedací, školicí místnosti a velkoplošné kanceláře. Po dohodě lze prostor uzpůsobit podle požadavků nájemce. Příjemné prostředí vám v horkých dnech zajistí centrální klimatizace v 1. NP a 6. NP a jinde lokální jednotky. Výhodnější dodávky elektřiny budete mít díky trafostanici v zázemí budovy.
Do vyšších pater se dostanete rychle dvěma osobními výtahy nebo se proběhnete po schodišti s mramorovým obkladem. Za vstupem do budovy je centrální recepce s turniketem.

? Cena měsíčního nájmu je od 167 Kč/m2 (2000 Kč/m2/rok) + služby a energie.

Součástí objektu je restaurace a dva obchodní prostory v přízemí. Ve dvoře je k dispozici 17 parkovacích míst.
Nájemce neplatí provizi, ta je hrazena majitelem objektu.

? Pro domluvení prohlídky mě s důvěrou kontaktujte, rád s Vámi vyberu vhodné kanceláře, kde se budete cítit příjemně.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
321361
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martin Kovář
Ing. Martin Kovář
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé