Sousedé
(1/17)
1 186 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + paušální částka za energie a služby
ID nemovitosti:289327
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:13 m2
Plocha pozemku:13 m2
Datum aktualizace:1. května 2023
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie102 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu volné prostory pro kanceláře o výměře od 13 m2 umístěné v různých patrech vícepodlažní administrativní budovy se dvěmy výtahy v Ústí nad Orlicí na ul. Čs. armády. Kanceláře jsou o výměře 13 m2, nebo jsou k dispozici kanceláře větší, např. 2 kanceláře poropojené dveřmi o celkové výměře 26m2 nebo 1 velká kancelář o výměře 26 m2, případně i jiné varianty.

Každé patro má vlastní sociální zařízení pro kanceláře v daném podlaží. Ke kancelářím jsou k dispozici v rámci servisu majitele - přístup do budovy a kanceláře 24/7 pomocí elektronické karty, recepce, vstup budovy hlídaný kamerovým systémem, parkoviště hlídané kamerovým systémem, internetové připojení v ceně nájmu, dále např. stravenky nebo možnost využití konfekenčních (jednacích) místností v 11. patře s krásným výhledem na město.

Parkování na placeném parkovišti s kapacitou 90 parkovacích míst. Cena za parkování buďto jednotlivě nebo měsíčně paušálem.

Paušální částka za služby a energie je 3.115,-Kč bez DPH. Kauce vyžadována ve výši 1 měsíčního nájmu a energií. Nájemník nehradí provozi. Provizi RK hradí pronajímatel. Pro neplátce DPH nebude k nájemnému účtováno DPH.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
289327
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
13m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Podlezl
Zdeněk Podlezl
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé