Sousedé
(1/5)
4 640 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Služby 3.480,- Kč + DPH.
ID nemovitosti:347577
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:29 m2
Plocha pozemku:29 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 29 m2 v centru Tábora, ul. Purkyňova. Kancelář se nachází v 1. patře OC Slunce, kde najdete 2 restaurace, fitness a wellness centrum, kadeřnictví, papírnictví a mnoho dalších obchodů a služeb. V budově se nachází výtah pro bezbariérový přístup do všech pater. Bezproblémové parkování na venkovním parkovišti přímo u OC Slunce.

Skvělé umístění kousek od autobusového a vlakového nádraží. Cena služeb dle předpokládané spotřeby, cca 3.480,- Kč + DPH (otop, elektřina, voda).

Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
347577
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
29m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Lenka Hejná
Bc. Lenka Hejná
Zobrazit
kontakt
RE/MAX One

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé