Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
1.jpg
10 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena nájmu bez poplatků za energie (cca 2500,- Kč). Cena k jednání.
ID nemovitosti:540-1212
Celková plocha:50 m2
Užitná plocha:50 m2
Datum vložení:18. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rakovník - centrum - Husovo náměstí - nabízíme pronájem kanceláře v budově Komerční banky, uprostřed Husova náměstí. Kancelář se nachází ve 2. NP (1. patro), dostupná i výtahem. Dvě velká okna zajišťují dostatek denního světla, místnost je částečně vybavena kancelářským nábytkem (stoly, kancelářské skříně). Sociální zařízení a kuchyňka jsou společné. Cena nájemného je 10.000,- Kč + poplatky za energie cca 2.500,- Kč. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu splatná při podpisu nájemní smlouvy. Kancelář je ihned volná k nastěhování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
540-1212
Celková plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Kašpar Jaroslav
Ing. Kašpar Jaroslav
Zobrazit
kontakt
Reality Kašpar, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde