Sousedé
(1/9)
Pronájem nebytových prostor - bytové družstvo Tach
190 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: cena měsíčně včetně energií
ID nemovitosti:LO0421
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:200 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu nebytové prostory v Tachově, Luční ulici - objekt SBD. V budově se nachází kanceláře stavebního bytového družstva a druhá polovina objektu je nyní k pronajmutí. Velkou výhodou je možnost parkování v oploceném objektu - v pracovní době jednotlivých subjektů. Jsou zde různé možnosti využití - kanceláře, lehčí montážní výroba, skladovací prostory. Celkem je zde 12 kanceláří cca od 15m2 do 22m2 a 1 kancelář 27m2, samostatné i průchozí kanceláře včetně zavedené počítačové sítě, dále kuchyňka a 3xWC. Kanceláře jsou nevybavené. Voda i odpad jsou veřejné. Při podpisu smlouvy je třeba složit dvouměsíční vratnou kauci. Zájemce hradí RK provizi za zprostředkování ve výši jednoho měsíčního nájmu.
.

Základní údaje

ID nemovitosti
LO0421
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Frýbl
Stanislav Frýbl
Zobrazit
kontakt
Realitní samoobsluha s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé