Sousedé
(1/6)
210 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 98kč/m2
ID nemovitosti:75355
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:17 m2
Plocha pozemku:17 m2
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám pěkné kancelářské prostory o velikosti 17 m2. Nachází se v prvním patře budovy č.1, která je součástí oploceného areálu s celodenní ostrahou. Jedná se o samostatnou kancelář, sociální zázemí a kuchyňka je na patře. V objektu je vrátnice. Neomezená možnost připojení telefonních linek a další možnost zapojení časově neomezeného internetu za příplatek. Klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností - autobusová zastávka přímo u budovy. V okolí veškerá občanská vybavenost. Jedná se o vzorové fotografie. Vše je uvedeno bez DPH (21%). V areálu je možnost parkování pro osobní i nákladní auta za poplatek. Kancelář č. 30. Ihned k dispozici.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
75355
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
17m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Aleš Vladař
Aleš Vladař
Zobrazit
kontakt
Home Sweet Home real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé