Sousedé
(1/9)
5 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + el. cca 5000,- Kč, voda 150 Kč.
ID nemovitosti:1236
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:84 m2
Plocha pozemku:84 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi prostorné nebytové prostory v prvním patře historické budovy místeckého náměstí o celkové ploše 84 m2. Jedná se o čtyři místnosti + chodbička a WC. Místnosti mají samostatný vstup (ale jsou rovněž i průchozí) a dostatek přírodního osvětlení. Okna jsou orientována na jih. Tři místnosti vhodné pro kancelář mají každá své okno. Dvě jsou širší, jedna užší. Okna jsou dřevěná - dvojskla. Další místnost může být vhodná jako skladovací prostor, kuchyňka. Vytápění je řešeno pomocí nových moderních elektrických přímotopů. Na podlahách je plovoucí podlaha. Nové interiérové dveře. K dispozici jsou ihned.
Výborná občanská vybavenost. MHD 5 minut chůzí. El. energie se přihlašuje na nájemce.
Kauce ve výši 2 měsíčního nájemného.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1236
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
84m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jana Čižmárová
Ing. Jana Čižmárová
Zobrazit
kontakt
HELIX REALITY CZ s. r. o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé