Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:1037
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:210 m2
Užitná plocha:210 m2
Plocha pozemku:210 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dům k vašemu podnikání nebo k bydlení na výborné adrese v centru města.
HELIX REALIY nabízí k pronájmu podsklepený dvoupodlažní rodinný dům s podkrovím, který je vhodný k bydlení i pro komerční využití, centrum Místku - na ulice Dvořákové navazující na ul. 8. pěšího pluku.
Dům je v dobrém stavu a jeho dispozice a umístění v blízkosti zóny s obchody a službami ho předurčují pro využití zejména ke komerčním účelům.
Popis: přízemí - vstupní hala, kuchyně (13,5 m2) s rohovou kuchyňskou linkou a se vstupem do navazujícího obývacího pokoje s krbem (19 m2), do kterého se dá vejít také přímo z haly, koupelna s vanou a WC (4 m2), vstup na zahradu (126 m2).
Po dřevěném schodišti se vychází do 1. patra, kde jsou dva vzájemně propojené pokoje (19 m2, 11,7 m2), a navazující nezařízená kuchyň (11 m2), druhá koupelna s vanou (3,2 m2), samostatné WC a vstup na balkon s přístřeškem.
V podkroví je samostatný menší pokoj (8 m2) a velký podkrovní prostor, který může mít různé využití (43 m2). Stropy mají v přízemí a 1. patře výšku 2,7 m, v podkroví 2,3 m. Ve sklepě jsou dvě samostatné místnosti - jedna s plynovým kotlem a umyvadlem (12,5 m2), druhá s kotlem na tuhá paliva (17,5 m2).
Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a litinovými radiátory, kotel zajišťuje také ohřev vody. Dům je napojený na kanalizaci. Na podlahách je položena dlažba - kuchyň, hala a sociálky, dřevěné parkety a PVC - pokoje. Okna jsou původní - dřevěná, kastlová. Vstup do domu je z ulice Dvořákové.
Platby: nájemné + služby (elektřina a plyn budou převedeny na nájemce), vratná kauce ve výši dvou nájmů, provize RK.
Tento dům, který nabízí kromě kuchyně pět dalších pokojů a prostorné podkroví, je svou velikostí a členitostí vhodný pro samostatnou větší firmu, případně taky pro několik samostatných subjektů - např. lékaři, advokáti, nebo pro bydlení více lidí.
Dům je ihned k dispozici.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1037
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
210m2
Užitná plocha
210m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Adamec
Petr Adamec
Zobrazit
kontakt
HELIX REALITY CZ s. r. o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé