Sousedé
(1/21)
DSC_1470
Rezervace
8 900 Kč/měsíc
ID nemovitosti:yIHO7016
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:91 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří o velikosti 91 m2, v Plzni – ulice Koterovská. Jedná se o dvě prostorné kanceláře ve druhém patře s výtahem. Kancelář A je velmi dlouhá, předělitelná na 3 kancelářské kóje, kancelář B je přístupná z místnosti A. Dále je k dispozici kuchyňka, 2x WC a technická místnost. Dále jsou v ceně dvě parkovací stání a balkon. Zastávka MHD před kanceláří. Vytápění je řešeno dálkově. Kauce ve výši dvou nájmů. Dům je novostavba z roku 2010 s výtahem.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
yIHO7016
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
91m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Hötzelová
Iveta Hötzelová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé