Sousedé
(1/13)
10
34 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + energie, bez DPH, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:850-Knezskodvorska-k
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:212 m2
Datum aktualizace:29. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem nově zrekonstruovaných administrativních prostorů v komerční budově s výtahem a vlastním parkováním. Kanceláře se nacházejí ve 3. patře budovy (jedná se o celé patro vč. sociálního zařízení a kuchyňky. K dispozici jsou moderní rozdělené toalety a kuchyňka. Přístup do budovy 24/7/365 přes čipové karty. Přes den vstup volný. Po dohodě je možné si pronajmout vlastní parkovací místa ve dvoře podle potřeby. Velmi dobře dostupné místo v blízkosti centra města. Nájemné: 34.000,- Kč/měs. Paušál za energie: 14.450,- Kč/měs. + elektřina podle skutečné spotřeby. Cena za parkovací místo 750,- Kč/měs. Kauce: 68.000,- + odměna RK. Uvedené ceny jsou bez DPH!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Cena nezahrnuje
DPHProvize
ID nemovitosti
850-Knezskodvorska-k
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
212m2
Nadzem. podlaží
8
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.
REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.
Zobrazit
kontakt
REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé