Sousedé
(1/5)
3 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +záloha na energie cca 800 Kč měsíčně
ID nemovitosti:2017-06-19
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Plocha pozemku:18 m2
Datum vložení:30. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu samostatnou kancelář o podlahové ploše cca 20 m2, která se nachází v I. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, v Krajinské ulici v Českých Budějovicích, nedaleko českobudějovického náměstí. Výhodou je, že kancelář má samostatné měření energií, kromě vody, která je hrazena paušálně a to částkou ve výši 75 Kč měsíčně. Pro více informací a případné prohlídky, prosím, volejte. Kancelář je okamžitě k dispozici.

K nastěhování: 1.1.2023

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Plyn
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
2017-06-19
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Nadzem. podlaží
4. podlaží
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubor Myšák
Lubor Myšák
Zobrazit
kontakt
Reality Myšák s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé