Sousedé
(1/10)
150 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na služby + kauce + provize RK
ID nemovitosti:2871
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:30. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu tři kanceláře o celkové výměře 59,05 m2, které se nachází ve 2. patře budovy Oberbank v centru města Písku v ulici Budovcova. Jedna kancelář o výměře 14,01 m2 je situována do vnitrobloku budovy, dvě kanceláře o výměrách 26,08 m2 a 18,96 m2 jsou situovány do ulice. Tyto kanceláře mají navíc vstup na balkon. Kanceláře je možné pronajmout samostatně, v případě celku je možné nižší nájemné. Na patře budovy je k dispozici společná kuchyňka, samozřejmostí jsou dámské a pánské toalety. Budova disponuje také výtahem.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
2871
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
59m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Valentík
Petr Valentík
Zobrazit
kontakt
RG Realitní kancelář s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé