Sousedé
(1/8)
5 650 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy 2.000,- Kč + kauce
ID nemovitosti:2797
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:34 m2
Datum aktualizace:25. listopadu 2022
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie93 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 34,04 m2, která se nachází v 1. patře administrativní budovy v ulici Pražská v Písku. Nájemci je možné dle jeho požadavků kancelář plně vybavit nábytkem, který je již zahrnut v ceně nájmu. Lze si také pronajmout parkovací stání v ceně 500,- Kč měsíčně za jedno stání.
Budova se nachází v oploceném uzavřeném areálu (závora i budova je na čipové karty), je napojena na PCO, k dispozici jsou zasedací místnosti, parkovací plochy pro klienty. Nájemci budova dále nabízí společnou kuchyňku, sociální zázemí, výtah.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
2797
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
34m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Valentík
Petr Valentík
Zobrazit
kontakt
RG Realitní kancelář s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé