Sousedé
(1/5)
2 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:003362
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Datum vložení:13. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pěknou kancelář v blízkosti centra Rokycan. Prostory se nacházejí v 1. patře v blízkosti supermarketu Kaufland a Billa. Kancelář je nabízena nevybavená a je vhodná pouze pro administrativní účely. Pro všechny kanceláře na patře je k dispozici společná kuchyňka a oddělené sociální zařízení. Kancelář je vytápěna plynovým kotlem, energie se účtují dle skutečné spotřeby. Společné prostory jsou uklízeny za mírný poplatek. Parkování je bezproblémové na přilehlém parkovišti. Měsíční nájemné činí Kč 2 500 + energie. Provize RK je Kč 2 500 + DPH. Vratnou kauci majitel nepožaduje.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
003362
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Pavlíčková
Hana Pavlíčková
Zobrazit
kontakt
PARVA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé