Sousedé
(1/7)
3 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:003361
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:22 m2
Datum vložení:13. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář v blízkosti supermarketů Kaufland a Billa v širším centru Rokycan. Kancelář se nachází v administrativní budově, je nezařízená a vhodná pouze pro administrativní účely. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K dispozici je společná kuchyňka a oddělené sociální zařízení. Parkování je bezproblémové na přilehlém parkovišti. Měsíční náklady na pronájem jsou 3 000 Kč + náklady na energie (jsou účtovány dle skutečné spotřeby). Za menší poplatek je zajištěn úklid společných prostor. Kancelář je k dispozici ihned. Provize RK činí Kč 3 000 + DPH, kauci majitel nepožaduje.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
003361
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Pavlíčková
Hana Pavlíčková
Zobrazit
kontakt
PARVA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé