Sousedé
(1/3)
4 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + paušální poplatek za energie a služby 1500,- měsíčně
ID nemovitosti:003218
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:25 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem zařízených kancelářských prostor v centru města Rokycany. Kancelářské prostory o velikosti cca 25 m2 se nacházejí v 1. patře domu na Malém náměstí. Prostory jsou volné a připravené k užívání. Součástí je i částečné vybavení kanceláře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
003218
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
25m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Laďka Kolářová
Laďka Kolářová
Zobrazit
kontakt
PARVA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé