Sousedé
(1/22)
3 600 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na energie a služby, 2x vratná kauce.
ID nemovitosti:N01305
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:20 m2
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem samostatné kanceláře po rekonstrukci o velikosti 20 m2 ve čtvrtém patře komerční budovy v samém historickém středu města. Dům je kompletně rekonstruovaný, je zde výtah, napojeno na pult centrální ochrany. Okna orientovaná do ulice na jih. V každém křídle na poschodí je k dispozici menší společná kuchyňka a sociály. Úklid společných prostor zajištěn. Vytápění ústřední plynové, veškeré energie mají samostatné měření a jsou každoročně vyúčtovatelné. Síťové rozvody, internetová přípojka. Možnost umístění sídla firmy na atraktivní adrese přímo v centru metropole.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - plynové
ID nemovitosti
N01305
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Nadzem. podlaží
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lochman Hamberger
Lochman Hamberger
Zobrazit
kontakt
HALO reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé