Sousedé
(1/7)
22 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:351996
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:200 m2
Datum aktualizace:27. února 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu administrativní budovu s podlahovou plochou kanceláří 200 m2 (bez kuchyněk, chodeb, sociálního zázemí, ...) v centru Svitav v současnosti využívaná jako kanceláře.

Nemovitost je lehce přístupná z obecní komunikace. Parkovací místa o variabilním počtu dle potřeby a možností jsou k dispozici na uzavíratelném dvoře náležícímu k budově případně jsou další parkovací místa na veřejném parkovišti či kumunikacích v těsné blízkosti.

Konstrukčně se jedná o zděnou budovu s postranním schodištěm. Nosné zdivo jsou pouze zdi obvodové; stropy jsou pevné. Veškeré vnitřní dělení budovy - příčky - jsou lehké konstrukce (sádrokarton, obdoba sádrokartonu, dřevo, ...). Variabilita vnitřního uspořádání je tedy takřka neomezená.

Vytápění budovy je plynovými topidly. Ohřev teplé vody - elektricky. Budova je napojena na rozvody plynu, elektřiny, vodovodní síť a veřejnou kanalizaci.

Podmínky pronájmu jsou k jednání - předpokládá se možnost stavebních úprav budoucím nájemcem dle jeho potřeb. Bližší informace včetně podrobnější fotodokumentace a termínu prohlídky objektu k dispozici u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
351996
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
E (i)
Foto - Jan Dušek
Jan Dušek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé