Sousedé
(1/11)
Pronájem kanceláře, Hniličkova, Ústí nad Orlicí - pohled na budovu
13 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:346704
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:86 m2
Plocha pozemku:86 m2
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové ploše 86 m2.

Jedná se o ucelený soubor místností, které svou dispozicí připomínají byt o velikosti 3+1. Proto se zde nabízí mi možnost občasného ubytování, po domluvě s pronajímatelem. Nalezneme zde 3 kanceláře, kuchyňku včetně koupelny se sprchovým koutem. Prostory se nachází ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy.

Budova se nachází při hlavní silnici na Královéhradecké ulici. Je napojena na monitorovací systém hlídací agentury. K dispozici je elektřina, voda, vytápění je ústředním topením napojeným na centrální plynový kotel, a internet.

U vizualizace se jedná o červeně ohraničené prostory.

Nájemné ve výši 13.500,- Kč bez DPH (pokud je nájemník plátce DPH, hradí + 21% DPH, v případě neplátce není v nájmu DPH fakturováno) a měsíční poplatek za služby ve výši 5.500,- Kč včetně DPH. Vratná kauce ve výši 38.000,- Kč pro neplátce DPH, 43.670,- Kč pro plátce DPH.

Provize kanceláře je ve výši 16.335,- Kč včetně DPH.

Pro více informací a smluvení si termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
346704
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
86m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé