Sousedé
(1/4)
Pronájem kanceláře, Hniličkova, Ústí nad Orlicí - pohled na budovu
2 100 Kč/měsíc
ID nemovitosti:344652
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:20 m2
Datum aktualizace:2. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory o celkové ploše 20 m2. Jedná se o kancelář nacházející se ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy. Kancelář je nabízena bez vybavení.

Budova se nachází při hlavní silnici na Královéhradecké ulici v Ústí nad Orlicí. Parkování automobilu je možné přímo před budovou, která je napojena na monitorovací systém hlídací agentur. K dispozici je elektřina, voda, vytápění ústředním topením napojeným na centrální plynový kotel, a internet. U vizualizace se jedná o červeně vyznačené prostory.

Nájemné je ve výši 2.100,- Kč měsíčně (pro neplátce DPH; plátce DPH hradí navíc DPH ve výši 21%), a měsíční zálohy na služby ve výši 2.601,50 Kč včetně DPH. Vratná kauce ve výši 9.403,- Kč pro neplátce DPH a 10.285,- Kč pro plátce DPH. Provize RK je ve výši 2.541,- Kč vč. DPH.

Pro více informací a smluvení si termínu prohlídky se na mě neváhejte obrátit.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
344652
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé