Sousedé
(1/6)
Vhled do kanceláře
1 722 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena uvedena bez DPH + energie
ID nemovitosti:285879
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:17 m2
Plocha pozemku:17 m2
Datum aktualizace:22. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte vhodné kancelářské prostory pro umístění své firmy v centru Broumova? Potřebujete dostatečný prostor pro své zaměstnance? Pak zvažte tuto nabídku!

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář ve 4. nadzemním podlaží administrativní budovy o celkové výměře 17,22 m2. Budova se nachází v blízkosti Mírového náměstí v Broumově. K dispozici je WC, společná kuchyňka a výtah.

V tuto chvíli jek pronájmu volných celkem 5 kanceláří ve 4. nadzemním podlaží. Naskýtá se tak možnost pronajmout současně několik nebo i všechny kanceláře najednou. Nájemné za tuto kancelář je 1.722 Kč měsíčně bez DPH (DPH hradí pouze osoba/firma, která je plátcem DPH). Nájemník dále hradí energie a služby ve výši 1.347,- Kč měsíčně včetně DPH.

V případě jakéhokoliv dotazu nebo smluvení si nezávazné prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vás nemovitostí provedu.

PENB se vyhotovuje, bude okamžitě doplněn po jeho dodání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
285879
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
17m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé