Sousedé
(1/6)
Pronájem - kancelář v centru - Smetanovo nám. - Li
6 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:1719
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:26 m2
Datum aktualizace:2. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory vhodné pro kancelář, ordinaci, provozovnu (masáže, kadeřnictví, kosmetika) na Smetanově náměstí v Litomyšli. Nacházejí se ve II.NP v budově, kde sídlí Komerční banka. Plocha cca 26 m2, výhled do náměstí. Na podlaze je nový koberec, v prostoru je základní kancelářské vybavení, v oknech vertikální žaluzie. Lze uzpůsobit dle potřeby zájemce, zřídit umyvadlo, vyměnit podlahovou krytinu apod. Na podlaží je k dispozici společná kuchyňka, sociální zařízení ženy a muži, čekárna. Místnost je vytápěna žebrovými radiátory, vybavena klimatizací a zabezpečovacím zařízením. V ceně nájmu je připojení k internetu (optický kabel). K dispozici ihned. Nájemné 6 000,-Kč měsíčně, zálohy na energie a vodné a stočné ve výši 2 000,-Kč měsíčně. Při uzavření nájemního vztahu se skládá peněžitá jistota ve výši 2 měsíčních nájmů, nájemce platí provizi ve výši 1 nájem + DPH a sepsání nájemní smlouvy. ENB G.

Základní údaje

ID nemovitosti
1719
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
26m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Lorencová
Lenka Lorencová
Zobrazit
kontakt
CONSULT VK Litomyšl, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé