Sousedé
(1/10)
10 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:2153314121
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:40 m2
Datum vložení:6. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovaný komerční prostory, vhodné pro kancelář, kosmetický salón, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, masáže atd.. Prostor se skládá ze dvou místností o celkové podlahové ploše 40 m2. Součástí pronájmu jsou dvě samostatné toalety a kout se skříňkou, umyvadlem a zrcadlem. Vytápění je podlahové a radiátory, v hlavní místnosti je nová klimatizace. Součásti pronájmu je parkovací místo hned vedle kanceláře. Možnost umístění reklamního banneru na kanceláři a před budovou. Komerční prostory se nacházejí v centru města na ul. Pražská ve Vysokém Mýtě. Uvedená cena je bez energií, záloha na energie je 2 000,-Kč/měs. Volné ihned, doporučuji prohlídku. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
ID nemovitosti
2153314121
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
40m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radko Bartoš
Radko Bartoš
Zobrazit
kontakt
GARANT realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé