Sousedé
(1/25)
1 980 Kč/měsíc
ID nemovitosti:262422
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:23 m2
Datum vložení:10. srpna 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Samostatné kancelářské provozní prostory s příslušenstvím ke komerčnímu využití o výměře užitné podlahové plochy 23 m2, situované ve 2. NP (1. patro) zrekonstruovaného polyfunkčního objektu - administrativní budovy. Objekt je dostupný z veřejného prostranství ze zpevněné asfaltové komunikace s veřejnými parkovacími plochami na osobní automobily. Prostory byly zbudovány při celkové rekonstrukci objektu v roce 2003, nyní ve velmi dobrém technickém stavu, provozně vybaveny s možností okamžitého předání a užívání od termínu 09/2022. Prostory jsou přístupné společným vstupem se společným vestibulem, schodištěm a chodbou se samostatnými vnitřními vstupy. Součástí pronájmu je možnost užívání spol. soc. zařízení (WC pánské/dámské + umývárna) a užívání společné kuchyňky. Prostory jsou samostatně provozně odděleny a jsou využitelné jako komerční - kancelářské prostory (kancelář, provozovna služeb, sídlo společnosti…). V případě zájmu budoucího nájemce lze nabídnout k pronájmu vyhrazené venkovní parkovací stání ihned u objektu s uzamykatelnou vjezdovou bránou. Administrativní budova je situována v nově se rozvíjející okrajové lokalitě okresního města (bydlení/služby/obchod) s navazující kompletní infrastrukturou, dostupností služeb a kvalitní dopravní dostupností. Vytápění: elektrické - podlahové (centrální). Vybavení: podlahové krytiny-keramické dlažby / koberce, okenní žaluzie, osvětlení, zařizovací předměty, telefonní linky + internetová sít, el. zabezpečení spol. prostor.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
262422
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
23m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé