Sousedé
(1/25)
12 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:249821
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:79 m2
Datum aktualizace:9. srpna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem obchodních prostor k podnikání (kanceláře, obchod, provozovna služeb, sídlo firmy…) o celkové výměře užitné podlahové plochy 78,50 m2. Prostory sestávají ze dvou hlavních provozních místností s výlohami o výměře 40 m2, spojovací chodby, dvou samostatných místnosti (zázemí, kancelář, sklad) o výměře 13 m2 a kompletního příslušenství - 2x toaleta, umývárna se sprchovým koutem, kuchyňka o výměře cca 13 m2. Prostory jsou přístupné samostatným proskleným vstupem z veřejného prostranství z chodníku navazujícího na příjezdovou komunikaci. Nabízené prostory jsou vhodné a využitelné ke komerčnímu provozu (provozovna služeb, obchod, kanceláře, sídlo firmy…) v polyfunkční budově s komerčním provozem a bydlením. Třída ENB: G - průkaz nezpracován. Objekt s nabízenými prostorami je situován v centrální, dobře dostupné části historického okresního města Domažlice s kompletními službami a infrastrukturou. Prostory jsou ve velmi dobrém technickém a provozním stavu, vybaveny základním provozním zařízením a částečně kancelářským nábytkem, připraveny k okamžitému předání a užívání dle potřeb budoucího nájemce. Možnost parkování automobilů nedaleko u objektu na veřejných parkovacích stáních. Dispozice prostor: vstup, 2x provozní obchodní prostory, chodba, 2x prostory se zázemím (kancelář, sklad, příslušenství), kuchyňka, 2x soc. příslušenství (WC + umývárna). Vybavení: podlahové krytiny-keramická dlažba, kancelářský nábytek, kuchyňka, osvětlení, provozní vybavení, zařizovací předměty, klimatizace, rozvody PC sítě. Služby: centrální dodávka tepla (plynová kotelna), dodávka el. energie, vodné, stočné, telekomunikační služby.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
249821
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
79m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé