Sousedé
(1/20)
dsc00691-upr..1669239151.jpg
5 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N93066
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:65 m2
Datum aktualizace:29. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem nebytového komerčního prostoru o celkové ploše 65,69 m², který naleznete v přízemí zrekonstruované historické budovy u hlavní silnice vedoucí do centra města Úpice. Město se nachází v okrese Trutnov, Královéhradeckém kraji na trase Trutnov – Náchod. Je zde veškerá občanská vybavenost a poloha této nemovitosti je zhruba uprostřed veškerého dění. Momentálně zde probíhají dokončovací stavební práce na výstavbě parkoviště. V budově sídlí Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor. Naposledy zde byla otevřena zubní ordinace a od té doby prostory pronajímány nebyly. Výhodou tohoto pronájmu je hned několik: dostatečný počet parkovacích míst hned u vstupu, následné parkování u hlavní silnice, samostatný vchod, zvlášť oddělené místností a dvě toalety - jedna toaleta se nachází v chodbičce u vchodu, druhá společně se sprchou v kuchyňce / skládku. K dispozici je vstupní chodba (vchod z boku budovy), čekárna nebo také recepce 15,12 m², na ni navazuje místnost, která byla využívána jako ordinace 20,17 m², za ní denní místnost 9,41 m², sklad nebo také kuchyňka 5,51 m², dvě toalety a sprchový kout. Podlahy místností jsou pokryty linem, dlažbou a zátěžovým kobercem. Velká okna poskytují místnostem dostatek denního světla a výhled z nich je do zahrady za domem. Po domluvě s budoucím nájemníkem zde mohou být provedeny úpravy a výmalba místností. Cena za měsíční pronájem tohoto celku je 5.000,-Kč. Majitel požaduje převod el.energie na nájemce, zálohy na teplo 2.000,-Kč/měsíc a vodné bude každý měsíc fakturováno zpětně na základě skutečného odběru spotřebitele. Nabízí se zde široké využití, např. jako ordinace pro lékaře, kancelářské prostory, poradenské centrum, vzdělávací centrum (cizích jazyků apod.), sídlo firmy, právní služby, také jako masérské či kosmetické studio a služby podobného typu. Místnosti disponují internetovou přípojkou. Objekt je v blízkosti pošty, čerpací stanice, lékárny, obchodů a chůzí do centra cca 3 minuty. Volné prostory čekají na svého budoucího nájemníka a jsou k dispozici od 1.12.2022. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93066.

Základní údaje

ID nemovitosti
N93066
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
65m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Blanka Melicharová
Blanka Melicharová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé