Sousedé
(1/9)
6 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:MB007
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:22 m2
Datum vložení:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o ploše 22 m2, nacházející se v širším centru Mladé Boleslavi. Jedná se o jednu místnost ve sníženém přízemí, ke které náleží vlastní sociální zařízení (WC). Kancelář je základně vybavena - 3x pracovní stůl, 3x kancelářská židle, lednička. V objektu se nachází dále advokátní kancelář a realitní kancelář. Pronájem je na dobu 1 roku, částka za pronájem je včetně energií. Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
MB007
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - OZ Mladá Boleslav
OZ Mladá Boleslav
Zobrazit
kontakt
KUZO Partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé