Sousedé
(1/5)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Výše pronájmu dohodou.
ID nemovitosti:2153259059
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:21 m2
Datum vložení:16. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exklusivním zastoupení nabízíme k pronájmu obchodní a kancelářské prostory v centru Blatné na třídě J.P. Koubka 81 (budova se sídlem MONETA Money Bank). Víceúčelová budova nabízí prostory pro poskytování administrativních služeb (pojišťovací, bankovní, účetní, právní, poradenské atd.), sociálních služeb (zdravotnické, masážní, kosmetické, kadeřnické atd.) nebo obchodní služby (umístění prodejny). Výměra volných prostor se pohybuje od 21 m2 do 70 m2. Výše nájemného bude stanovena dohodou, a to dle atraktivity polohy prostor v budově a celkové výměry pronajatých prostor. V budově jsou zajištěny veškeré služby, včetně úklidu společných prostor.. Na vyžádání Informace rádi doplníme či zajistíme prohlídku prostor.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
ID nemovitosti
2153259059
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
21m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Milan Holub
Ing. Milan Holub
Zobrazit
kontakt
AGH Blatná s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé