Sousedé
(1/17)
180 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby a energie + DPH + vratná kauce + provize RK
ID nemovitosti:2464
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:141 m2
Plocha pozemku:141 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dlouhodobý pronájem 3 kanceláří v administrativní budově ve 2. NP. v Hradci Králové – Svobodné Dvory o celkové ploše 141 m2. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci, jsou vybaveny kuchyňkou a rozvodem datové sítě. Na chodbě je pánské a dámské WC. Dále je možné využít kancelářský nábytek. Možnost pronájmu i jednotlivě (70m2, 25m2, 46m2). V jedné z kanceláří je k dispozici trezor. Parkování možné před budovou. Třída energetické náročnosti budovy: G - mimořádně nehospodárná. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme v naší realitní kanceláři.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
2464
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
141m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakub Janiš
Jakub Janiš
Zobrazit
kontakt
Fortunae s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé