Sousedé
(1/3)
10 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + energie 1.500 Kč
ID nemovitosti:2235
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:35 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem nebytového prostoru určeného k provozu kanceláře, popřípadě prodejny v centru města Hlinska, okres Chrudim; 1. NP, 35 m2 s možností užívání zázemí a WC. Vytápění - centrální - plynové, ostatní spotřeby energií se účtují dle měřidel. Tento provoz je součástí většího obchodního centra, ve kterém jsou umístěny další obchodní provozy – Prodejna hraček, Cestovní agentura, Kopírovací centrum, Kosmetické studio, Sázková kancelář Chance, Kooperativa pojišťovna a Herna Bar. Budova disponuje i společenským sálem, v prvním a druhém patře je několik bytů a pokojů určených k ubytování a pronájmu.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2235
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakub Janiš
Jakub Janiš
Zobrazit
kontakt
Fortunae s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé